Zubní Pasta Kokos

Jakou příchuť máš rád?

Kokos
Svěží chuť kokosu

Broskvový ledový čaj
Lehká a osvěžující chuť

Mango
Exotická chuť manga

Máta
Výbuch svěžesti

Vodní meloun
Vlna vodního melounu

Svěží chuť kokosu z ostrovního ráje posune čištění zubů na novou úroveň. Připoutejte se a těšte se na svěží chuť v plném proudu.

  • Exotická příchuť plná svěžesti
  • Obsahuje xylitol a fluoridy
  • Dlouhodobé benefity pro zdraví ústní dutiny

Čím je tato zubní pasta jiná?

hello coco používá ingredience nejvyšší kvality, aby dosáhlo perfektního čištění s dobrým vzhledem, zdravím a vitalitou. Tato zubní pasta poskytuje jedinečný zážitek péče o úsměv. Pasta perfektně chutná a voní stejně jako kokos. Pasta poskytuje vícenásobnou ochranu – naše složení Fluoride+ snižují citlivost, podporuje zdravější dásně a zlepšuje zdraví vašich úst.

Tato zubní pasta poskytuje jedinečný zážitek péče o úsměv.

Jak pastu používat?

Na zubní kartáček naneste zubní pastu. Čistěte zuby důkladně alespoň 2 minuty. Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer Vylučte přebytečnou zubní pastu.

Složení

Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Flavour (Aroma), Disodium Phosphate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sucralose, Menthol, Sodium Fluoride, Sodium Gluconate, Pentylene Glycol, Zinc Lactate, Methyl Diisopropyl Propionamide, Benzoic Acid.

Obsahuje: Sodium fluoride 0.243% W/W (eq. 1100 ppm f.)

Obsah balení
  • 1 x Zubní pasta kokos 60ml
Na skladě
225 Kč
Kategorie: Produkty

Dopřejte svým zubům svěžest

Kokos

Svěží chuť kokosu z ostrovního ráje posune čištění zubů na novou úroveň. Připoutejte se a těšte se na svěží chuť v plném proudu.

 

Broskvový ledový čaj

Tato lehká a osvěžující zubní pasta je jako letní vánek a představuje dokonalý závan svěží péče, po které váš úsměv touží. Připoutejte se a těšte se na svěží chuť v plném proudu.

 

Mango

Exotická chuť manga posune čištění zubů na novou úroveň. Připoutejte se a těšte se na exotickou chuť v plném proudu.

 

Máta

Je to jako výbuch svěžesti s každým čištěním. Je to pick-me-up, který vás zvedne a nikdy nesloží. Připoutejte se a těšte se na svěží chuť v plném proudu.

 

Vodní meloun

Vlna vodního melounu posune čištění zubů na novou úroveň. Připoutejte se a těšte se na chuť v plném proudu.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Co odlišuje naši zubní pastu?

hello coco zubní pasta voní a chutná jako pochoutka pro vaše zuby. Pasta poskytuje vícenásobnou ochranu - naše složení Fluoride+ snižuje citlivost, podporuje zdravější dásně a zlepšuje zdraví vašich úst.

Mohu použít pastu každý den?

Ano, všechny naše zubní pasty hello coco jsou skvělé pro použití jako vaše každodenní zubní pasta! Naše složení zubní pasty obsahuje laktát zinku, který neutralizuje těkavé sloučeniny síry (VSC), xylitol pomáhá snižovat produkci zubního plaku a stabilizuje pH v perorální dutině a glycerofosfátový vápník snižuje erozi skloviny a urychluje jej obnovu.

Od kolik let mohu používat zubní pastu?

Pastu můžete použít od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu