30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

Barevný korektor na bělení zubů

Korektorová pasta pomáhá rozjasnit zuby pomocí technologie korekce barev. Vyvážením odstínů ve Vašich zubech korektor zakrývá žluté skvrny, čímž zlepšuje bělost zubů.

  • Využívá technologii korekce barev
  • Neinvazivní bělící ošetření
  • Zlepšuje bělost zubů
  • Xylitol - Chrání před překyselením ústní dutiny
Slyšeli jste o fialovém šamponu?

Vsadíme se, že na zubech jste to ještě nezkoušeli. Takhle to funguje:

Barevná korekce začíná na barevném kolečku, kde fialová a žlutá jsou doplňkové barvy proti sobě. Nanesením fialové pasty na zuby zneutralizujete žluté podtóny a odstraníte je, čímž se odkryje výrazně jasnější odstín bílé. Kombinace dvou ve vodě rozpustných barev korektoru umožňuje odstranit jakýkoli odstín žluté a docílit jasnějšího úsměvu.

Nový způsob, jak rozjasnit váš úsměv pomocí technologie opravování barev.

Jak používat korektor?

Korektor se nejlépe používá jako post-bělící ošetření, ale může se používat samostatně denně nebo před samotným bělením. Namočte zubní kartáček a stisknutím pumpičky naneste pastu. Zuby čistěte 2 minuty. Důkladně si vypláchněte zuby.

Složení

Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Obsah balení

1 x Barevný korektor 30ml

Zazáři svým bělejším a zářivějším úsměvem

Na skladě
475 Kč –30 % 332,50 Kč
Kategorie: Produkty
1024x1024 Colour Corrector Serum 03
Summer Friday
475 Kč –30 %

Slyšeli jste o fialovém šamponu? Vsadíme se, že na zubech jste to ještě nezkoušeli. Takhle to funguje:

Barevná korekce začíná na barevném kolečku, kde fialová a žlutá jsou doplňkové barvy proti sobě. Nanesením fialové pasty na zuby zneutralizujete žluté podtóny a odstraníte je, čímž se odkryje výrazně jasnější odstín bílé.

 

Kombinace dvou ve vodě rozpustných barev korektoru umožňuje odstranit jakýkoli odstín žluté a docílit jasnějšího úsměvu.

Korektorová pasta pomáhá rozjasnit zuby pomocí technologie korekce barev. Vyvážením odstínů ve Vašich zubech korektor zakrývá žluté skvrny, čímž zlepšuje bělost zubů.

A co říkají na náš Barevný korektor celebrity?

Podívejte se v tomto videu.

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Mohu použít Barevný korektor s fasetami, implantáty nebo můstky?

Barevný korektor je naprosto bezpečný, protože jde o neabrazivní formu bělení, doporučujeme však vyhnout se čištění těchto zubů, protože jen přirozené zuby lze vybělit. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Mohu použít Barevný korektor, pokud mám rovnátky?

Corrector je bezpečné pro použití s rovnátky. Corrector využívá technologii korekce barev pro dočasné skrytí žlutých odstínů na zubech, takže po odstranění strojku nezanechá žádné nerovnoměrné zabarvení zubů. Corrector je také neabrazivní.

Je Color Corrector zubní pasta?

Barevný korektor je produkt pro korekci barvy a není navržen tak, aby nahradil vaši každodenní zubní rutinu. Doporučujeme používat Corrector ráno po vyčištění zubů vaší běžnou zubní pastou.

Mohu použít Barevný korektor, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silice, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Můžu používat Barevný korektor a zároveň Pro Teeth Whitening LED Kit?

Můžete použít Barevný korektor jako první krok, nebo také jako poslední krok k zářivějšímu úsměvu. Barevný korektor je určen pro lidi, kteří chtějí své zuby po bělení dále rozjasnit nebo již mají velmi bílý odstín zubů a nepotřebují kompletní ošetření ze soupravy LED pro bělení zubů. Oxidace skvrn na zubech pomocí PAP zvyšuje světlost a snižuje sytost žlutých skvrn, zatímco Barevný korektor vyrovnává teplé a studené tóny zubů (odstín) ve vašich zubech a odhaluje zářivější odstín bílé.

Jak a kdy mám Barevný korektor používat?

Toner se nejlépe používá jako post-bělící ošetření, ale může se používat samostatně denně nebo před bělením, aby se odstranily nežádoucí žluté podtóny na vašich zubech. Naneste 2 pumpičky na zubní kartáček s měkkými štětinami a jemně krouživými pohyby čistěte 2 minuty. Po použití nepolykejte a vypláchněte přebytečný přípravek z úst.

Proč potřebuji Barevný korektor?

Corrector je určen pro lidi, kteří chtějí své zuby po bělení dále rozjasnit nebo již mají velmi bílý odstín zubů a nepotřebují kompletní ošetření LED Kit.

5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 18.4.2024
Jsem moc spokojená. Už po týdnu vidím rozdíl 🙂
5
TZ Avatar autora | 29.3.2024
Super
4
P Avatar autora | 20.2.2023
Korektor má velmi příjemnou chuť, která mi osobně sedí více než u různých zubních past, takže se produkt dobře používá. Má praktickou pumpičku, takže se dobře dávkuje. Má sice hodně výraznou fialovou barvu, ale snadno se vypláchne a barva neulpívá na zubech. Co se týče funkčnosti, tak po nějaké době používání vidím malý rozdíl v barvě zubů :-) + Balení s praktickou pumpičkou + Příjemná chuť + Jednoduché použití - Cena
5
J Avatar autora | 17.2.2023
Super!
Zpět do obchodu