Vrácení zboží

KROK 1 

O vrácení produktu nás prosím informujte na kontakt@hellococo.cz Napište nám, z jakého důvodu produkt vracíte, abychom v budoucnu věci věděli vylepšit a nezapomeňte připsat číslo vaší objednávky.


 

KROK 2 

Zboží nám zašlete doporučeně ideální do stejného obalu, jak Vám bylo zboží doručeno na adresu:

 

KO Brands Trading s.r.o.

Ul. Svornosti 43

821 06 Bratislava


 

KROK 3

Po obdržení oznámení o odstoupení od smlouvy a doručení vráceného zboží prodávající vrátí nejpozději do 14 dnů kupujícímu všechny platby, které od něj přijal na základě smlouvy nebo v souvislosti s ní, včetně nákladů na dopravu, dodání a poštovné a jiných nákladů a poplatků. Prodávající vrátí platbu stejným způsobem, jako kupující použil při své platbě. Kupující se může s prodávajícím dohodnout i na jiném způsobu vrácení platby.


 

PODMÍNKY

Zboží nám prosím doručte kompletní, nepoškozené, podle možnosti v originálním obalu a nepoužívaný, jinak kupující odpovídá za snížení hodnoty zboží, které vzniklo v důsledku takového zacházení se zbožím, které je nad rámec zacházení potřebného ke zjištění vlastností a funkčnosti zboží.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení