30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

FaQ

Jak dlouho budu vidět výsledky na zubech po bělící kúře s hello coco produkty?

Výsledky pomocí bělení jsou viditelné po dobu 12 měsíců. Dosažené odstíny bílé budou postupně blednout podle vaší stravy nebo konzumace jídel a nápojů, jako jsou alkohol či káva. Pro prodloužení dosažených výsledků doporučujeme kúru opakovat každých 6 týdnů.

Budou moje zuby citlivé po bělící kúře hello coco?

Jde o bezbolestnou a bezpečnou aplikaci vhodnou pro každého. Naše aktivní uhlí je také namíchané podle mezinárodních standardů, proto nebudete pociťovat citlivější zuby nebo dásně.

Když si objednám jeden z vašich výrobků, za jakou dobu ho budu mít doma?

Pokud si objednáte naše produkty doručením, do 2-3 dní bude náš produkt u vás. Pokud si chcete vyzvednout zboží či zvolit jiný druh přepravy, všechny potřebné informace najdete zde. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně způsobu doručení nás neváhejte kontaktovat na kontakt@hellococo.cz.

Jak mohu kontaktovat váš zákaznický servis?

Vše, co musíte udělat, je poslat nám zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře na naší webové stránce nebo přímo na kontakt@hellococo.cz.

Mohou produkty hello coco používat i těhotné ženy?

I když bělení našimi produkty nemá žádné vedlejší účinky, dbáme na prevenci. Bělení zubů proto nedoporučujeme těhotným ženám.

Jsou produkty hello coco testovány na zvířatech?

Ne. Jsme názoru, že kosmetické produkty by měly být bez krutosti. Milujeme zvířata a dbáme na to i při tvorbě hello coco produktů.

Jak funguje Teeth Whitening Led Kit?

Produkt se používá jednoduše, stačí si ho jen vložit do úst. Můžete ho připojit do svého Androidu nebo iPhone, kompatibilní je také s desktop zařízeními, které zapojíte pomocí běžného USB připojení. Jde o bezbolestnou a bezpečnou aplikaci vhodnou pro každého. Gel funguje v kombinaci s naším LED světlem a poskytuje výsledky za 16 minut.

Budu mít po použití Teeth Whitening Led Kit citlivé zuby?

Naše formule byla vyvinuta na jemné bělení zubů, aby nedošlo k poškození skloviny. Krásný bílý úsměv je u nás bezbolestný

Je Led Kit náustek voděodolný?

Ano, LED světlo je vodotesné. Náustok umyte pod chladem tečúcou vodou, tak aby sa voda nedostala na koncovku a následně utrite do sucha.

Můj LED náustek nefunguje?

Pokud vám nepomohl manuál, který máte v balení, doporučujeme následující postup:

 • zapojte zařízení Led Kit pomocí redukce k mobilnímu zařízení, odblokujte ho a zapněte
 • zařízení by mělo svítit 16 minut a pak se vypne
 • pokud postup nefunguje, odzkoušejte LED světlo na jiném zařízení
 • pokud ani tento postup není úspěšný, kontaktujte nás na kontakt@hellococo.sk, zařízení vyměníme za nové.
Jak často mám opakovat bělící kúru pomocí Led Kit?

Doporučujeme zařízení používat jedenkrát za den, ideálně večer. Nejlepšího účinku dosáhnete kombinací pěny nebo černého uhlí hello coco. Kúra by měla trvat jeden týden. Po 6 týdnech doporučujeme opakovat kúru.

Za dlouhou dobu uvidím výsledky díky hello coco prášku nebo pěně?

Výsledky budou viditelné po prvním použití.

Jak často mám používat prášek hello coco z aktivního uhlí?

Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, doporučujeme používat prášek dvakrát denně.

Kolik použití vydrží jedna tuba?

Doporučujeme čistit zuby dvakrát denně. Produkt by tak měl vydržet po dobu dvou měsíců.

Proč musím použít bělící pera?

Díky našim bělicím rtům prodloužíte bělost zubů. Pro udržení optimálních výsledků doporučujeme kúru opakovat jednou za 6 týdnů.

Kdy mám použít novou gelovou náplň?

Pokud jsou náplně v rtech, které jsou spolu s bělicí sadou, prázdné. Náplně lze zakoupit i přes náš eshop.

Jak používat Pro Teeth Whitening LED Kit?
 1. Krouťte spodní částí pera, dokud nebudete vidět, jak se gel uvolňuje.
 2. Na přední stranu vyčištěných zubů naneste tenkou vrstvu gelu vyhýbejte se dásním.
 3. Vložte do úst LED náustek zapněte a nechte pracovat. Náustek se sám vypne po 15 minutách.
 4. Používat jednou za den během 7dní, následně kúru opakujte po 6 týdnech.
 5. Pro lepší výsledky 1 hodinu po bělení nepijte, nejezte a nekuřte.
 6. Před čištěním vodou vždy oddělte náustek od LED zařízení.
Jak používat dual mode?

První mód 15minutové efektivní bělení s modrým světlem. Druhý mód 10minutové bělení s modrým a červeným světlem pro efektivní bělení, snížení citlivosti a remineralizaci zubní skloviny. Vždy používejte pouze jeden mód.

Jaké jsou klíčové složky PAP?

PAP

Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

HAp

Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.

Obsahuje formule PAP peroxid?

Formule PAP neobsahuje peroxidy, včetně peroxidu vodíku. Naším cílem je vytvořit nejefektivnější bělící formuli, aniž byste obětovali své zdraví ústní dutiny. Namísto toho jsme spojili účinky PAP, hydroxyapatitu, abychom účinně vybělili zuby bez citlivosti nebo poškození.

Jak dlouho trvá, než uvidíte výsledky z Pro Teeth Whitening LED Kit?

PAP byl navržen tak, aby vykazoval optimální výsledky již při 1 ošetření. Tato nová formule nyní poskytuje rychlejší výsledky než kdykoli předtím. K udržení výsledků po 1-2 ošetřeních doporučujeme denní používání zubního prášku Originál nebo Powder Booster.

Mohu použít sadu Pro Teeth Whitening LED Kit, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Mentol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Peppermint Oil.

Jak bílí formule PAP?

Když PAP bělí, oxiduje zubní skvrny bez uvolnění škodlivých molekul známých jako volné radikály.To znamená, že během procesu bělení nedochází k poškození nebo erozi skloviny, což znamená, že vnější vrstvy zubu zůstávají nedotčeny a mohou pokračovat v ochraně nervů, přičemž jsou účinně bělené.

Je LED náustek voděodolný?

LED nástok není voděodolný, protože obsahuje baterii. Před čištěním vodou vždy oddělte náustek od LED zařízení.

Mohu používat produkty hello coco se zubními rovnátky?

Zubní rovnátka způsobí nerovnoměrné bělení, proto doporučujeme před použitím našich produktů počkat na jejich odstranění. Doporučujeme vám, abyste si před použitím hello coco promluvili se svým zubním lékařem.

Od kolik let můžu používat LED zařízení?

Naše sada pro bělení zubů se doporučuje pro děti od 12 let

Jak působí červené světlo?

Červené světlo snižuje citlivost zubů a zároveň remineralizuje zubní sklovinu.

Je bělení zubů bezpečné?

Bezpečnost je prioritou číslo jedna při formulování všech produktů hello coco. Tradiční bělící složky prokazatelně způsobují poškození zubů a dásní, protože hello coco používá jako aktivní bělící složky. PAP účinně bělí skvrny bez ohrožení zdraví zubů a zanechá váš úsměv zářivější a zdravější. Je také bezpečný pro dásně a měkkou tkáň v ústech. Složení navíc obsahuje klíčové složky, které prokazatelně zlepšují pevnost zubů a zmírňují jakoukoli již existující citlivost. Také naše produkty neobsahují: PEG, SLS, parabeny, ftaláty, alkohol, karagenan, toluen a triclosan.

Mohu používat pásky na bělení zubů, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek v našich páskech na bělení zubů, které můžete poskytnout svému lékaři: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Cellulose gum, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Mentol, PVP, Souium Chloride, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Charcoal

Mohu použít pásky s fasetami, můstky nebo spojenými zuby?

Fazety, implantáty nebo můstky nejsou určeny k bělení a vyžadují speciální péči od vašeho zubaře. Bělící složení PAP působí na oxidaci skvrn z přirozených zubů, může však pomoci udržet okolní zuby ve stejném odstínu jako ty, které byly ošetřeny zubařem. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Způsobují pásky pro bělení zubů citlivost zubů?

Naše bělící pásky PAP obsahují PAP jako aktivní bělící složku, která nezpůsobuje citlivost ani nepoškozuje vaši sklovinu. Při bělení je PAP schopen výlučně ovlivňovat zubní skvrny bez poškození ochranných vrstev zubu. Abychom pomohli při již existující citlivosti, vytvořili jsme PAP formuli se silným desenzibilizačním činidlem známým jako citrát draselný.

Jak používat pásky na bělení zubů?

Naše pásky pro bělení zubů PAP byly navrženy pro pohodlné bělení na cestách a lze je použít kdykoli během dne nebo kdykoli, kdy chcete vybělit zuby.

Jak fungují bělící pásky?

Naše pásky pro bělení zubů využívají naši PAP formuli ve formě proužků. Když PAP bělí, oxiduje zubní skvrny, aniž by způsoboval nepříznivé účinky, jako je podráždění nebo citlivost měkkých tkání (dásní).Složení se během 30minutového ošetření rozpadne, po odstranění proužku nezůstanou žádné zbytky bělící tekutiny

Je prášek bezpečný pro sklovinu?

Ano, prášek je bezpečný pro vaši sklovinu, protože nepoužívá abrazivní způsob bělení. Namísto toho oxiduje zubní skvrny pomocí aktivní bělící složky, která poskytuje efektivní výsledky bez citlivosti, podráždění dásní nebo leptání skloviny.

Mohu použít prášek, když mám faseti, implantáty nebo můstky?

Fazety, implantáty nebo můstky nejsou určeny k bělení a vyžadují speciální péči od vašeho zubaře. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Mohu používat produkty hello coco se zubními rovnátky?

Zubní strojek způsobí nerovnoměrné bělení, proto doporučujeme před použitím našich produktů počkat na jejich odstranění. Doporučujeme vám, abyste si před použitím hello coco promluvili se svým zubním lékařem.

Mohu použít prášek, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide

Jak používat prášek?
 1. Namočte zubní kartáček a naneste na něj hello coco prášek.
 2. Zuby jemně čistěte kruhovými pohyby 3 minuty.
 3. Důkladně vypláchněte a dočistěte zuby klasickou zubní pastou.
 4. Používejte 1 - 2 krát týdně jako vylepšení své běžné rutiny bělení zubů.

 

Jaké jsou klíčové složky?
 • Bílý jíl – Má úžasnou schopnost na sebe vázat nečistoty a detoxikovat ústní dutinu. Zároveň je bohatý na minerály, takže se aktivně podílí na remineralizaci zubní skloviny a zpevňování dásní.
 • Bentonitový jíl - Je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v dutině ústní, a díky svým adsorpčním vlastnostem na sebe velmi účinně navazuje nečistoty.
 • Bílá kurkuma - Pomáhá regenerovat dásně a předcházet jejich zánětu.
 • Xylitol - Chrání před překyselením ústní dutiny

Colour Corrector - pasta

Mohu použít Colour Corrector s fasetami, implantáty nebo můstky?

Colour Corrector je naprosto bezpečný, protože jde o neabrazivní formu bělení, doporučujeme však vyhnout se čištění těchto zubů, protože jen přirozené zuby lze vybělit. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Mohu použít Colour Corrector, pokud mám rovnátky?

Corrector je bezpečné pro použití s rovnátky. Corrector využívá technologii korekce barev pro dočasné skrytí žlutých odstínů na zubech, takže po odstranění strojku nezanechá žádné nerovnoměrné zabarvení zubů. Corrector je také neabrazivní.

Je Color Corrector zubní pasta?

Colour Corrector je produkt pro korekci barvy a není navržen tak, aby nahradil vaši každodenní zubní rutinu. Doporučujeme používat Corrector ráno po vyčištění zubů vaší běžnou zubní pastou.

Mohu použít Colour Corrector, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Glycerin, Aqua/Water, Sorbitol, Hydrated Silice, Xylitol, Polysorbate 80, Cellulose Gum, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Phenoxyethanol, Sucralose, Tetrasodium Pyrophosphate, CI17200/D&C Red No. 33, CI42090/FD&C Blue No.1, Ethylhexylglycerin.

Můžu používat Colour Corrector a zároveň Pro Teeth Whitening LED Kit?

Můžete použít Colour Corrector jako první krok, nebo také jako poslední krok k zářivějšímu úsměvu. Colour Corrector je určen pro lidi, kteří chtějí své zuby po bělení dále rozjasnit nebo již mají velmi bílý odstín zubů a nepotřebují kompletní ošetření ze soupravy LED pro bělení zubů. Oxidace skvrn na zubech pomocí PAP zvyšuje světlost a snižuje sytost žlutých skvrn, zatímco Colour Corrector vyrovnává teplé a studené tóny zubů (odstín) ve vašich zubech a odhaluje zářivější odstín bílé.

Jak a kdy mám Colour Corrector používat?

Toner se nejlépe používá jako post-bělící ošetření, ale může se používat samostatně denně nebo před bělením, aby se odstranily nežádoucí žluté podtóny na vašich zubech. Naneste 2 pumpičky na zubní kartáček s měkkými štětinami a jemně krouživými pohyby čistěte 2 minuty. Po použití nepolykejte a vypláchněte přebytečný přípravek z úst.

Proč potřebuji Colour Corrector?

Corrector je určen pro lidi, kteří chtějí své zuby po bělení dále rozjasnit nebo již mají velmi bílý odstín zubů a nepotřebují kompletní ošetření LED Kit.

Colour Corrector - prášek

Mohu použít barevný korektor fasetami, implantáty nebo můstky?

Prášek je naprosto bezpečný, protože jde o neabrazivní formu bělení, doporučujeme však vyhnout se čištění těchto zubů, protože jen přirozené zuby lze vybělit. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Mohu použít barevný korektor, pokud mám rovnátka?

Korektor je bezpečné pro použití s rovnátky. Korektor využívá technologii korekce barev pro dočasné skrytí žlutých odstínů na zubech, takže po odstranění strojku nezanechá žádné nerovnoměrné zabarvení zubů. Korektor je také neabrazivní.

Mohu použít barevný korektor pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Phosphate,Sodium Cocoyl Isethionate, Dicalcium Phosphate Dihydrate,Potassium Citrate, Menthol,Sucralose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylhydroxamic Acid, D&C Red No.33 (CI 17200), FD&C Blue No.1( CI 42090).

Jaký je rozdíl mezi barevným korektorem ve formě pasty a prášku?

Barevný korektor ve formě prášku využívá naši technologii korekce barev v práškové formě, k odstranění skvrn a rozjasnění zubů. Barevný korektor sérum obsahuje silnější koncentraci a výsledky vydrží déle.

Jak a kdy mám barevný korektor používat?

Prášek se nejlépe používá jako post-bělící ošetření, ale může se používat samostatně denně nebo před bělením, aby se odstranily nežádoucí žluté podtóny na vašich zubech. Navlhčete zubní kartáček a vytřeste z něj přebytečnou vodu. Ponořte zubní kartáček do nádobky na prášek tak, aby byly štětiny rovnoměrně pokryty. Důkladně čistěte zuby 30 vteřin. Po použití si vypláchněte ústa a zubní kartáček. Následně jemně odstraňte přebytečnou barvu.

Jaké jsou klíčové složky PAP?

PAP
Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

HAp
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.

Mohu používat produkty hello coco se zubními rovnátky?

Zubní rovnátka způsobí nerovnoměrné bělení, proto doporučujeme před použitím našich produktů počkat na jejich odstranění. Doporučujeme vám, abyste si před použitím hello coco promluvili se svým zubním lékařem.

Jak bělí formule PAP?

Když PAP bělí, oxiduje zubní skvrny bez uvolnění škodlivých molekul známých jako volné radikály.To znamená, že během procesu bělení nedochází k poškození nebo erozi skloviny, což znamená, že vnější vrstvy zubu zůstávají nedotčeny a mohou pokračovat v ochraně nervů, přičemž jsou účinně bělené.

Obsahuje formule PAP peroxid?

Formule PAP neobsahuje peroxidy, včetně peroxidu vodíku. Naším cílem je vytvořit nejefektivnější bělící formuli, aniž byste obětovali své zdraví ústní dutiny. Namísto toho jsme spojili účinky PAP, hydroxyapatitu, abychom účinně vybělili zuby bez citlivosti nebo poškození.

Zpět do obchodu