PAP+ Bělící pásky na zuby

Odstraňujeme skvrny, bez citlivosti zubů

Na základě našeho bělícího vzorce PAP jsme navrhli bělící pásky jako náš doposud nejpohodlnější způsob bělení. Žádné podráždění dásní, žádná citlivost zubů.

detail_icons_no_preoxid

Neobsahuje peroxid

detail_icons_no_animals

Netestováno na zvířatech

Můžeme doručit do:
30.9.2022
SKLADEM
Kód: 117
690 Kč
Kategorie: Produkty

 

 

O produktu

Bělící pásky na zuby vám umožní snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova na základě našeho bělícího vzorce PAP jsme navrhli proužky jako náš doposud nejpohodlnější způsob bělení.

 • Rychlé výsledky již po jednom použití
 • 14 individuálních procedur na cestách

Benefity

 1. Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.
 2. Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Vzorec PAP+ obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.
 3. Silná desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit již existující citlivost zubů. Přechází do zubu, aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.
 4. Bělení na cestách.

 1. Před použitím si důkladně osušte zuby.
 2. Odlepte dlouhý proužek a přilepte lepicí stranou na horní zuby. Pevně ​​zatlačte proužek dolů a přeložte jej přes zadní část zubů, abyste jej zajistili. Opakujte pro krátký pásek na spodních zubech.
 3. Nechte působit 30 minut.
 4. Odstraňte proužky a vypláchněte ústa vodou.
 5. Pásky používejte tak často, jak je potřeba.

28 pásků což odpovídá 14 individuálním procedurám

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Cellulose gum, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Mentol, PVP, Souium Chloride, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Charcoal

Více informací o tomto produktu najdete v tomto článku.

 

FaQs