30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

PAP Bělící pásky na zuby

Odstraňujeme skvrny, bez citlivosti zubů

  • Rychlé výsledky již po jednom použití
  • 14 individuálních procedur na cestách
  • Bělení na cestách
  • podráždění dásní, žádná citlivost zubů
Jak pásky fungují?

Bělící pásky na zuby vám umožní si snadno a efektivně vybělit zuby a zbavit se nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova. Na základě našeho bělícího vzorce PAP jsme navrhli proužky jako náš doposud nejpohodlnější způsob bělení.

Způsobují pásky citlivost?

Tradiční bělící pásky používají složení na bázi peroxidu, které může vyvolat citlivost zubů. Hello coco PAP pásky místo toho využívají recepturu založenou na PAP bez citlivosti.

Nejpohodlnější způsob bělení.

Pásky nechte působit 30 minut a používejte, tak často jak je potřeba.

Jak pásky používat?

Před použitím si důkladně osušte zuby. Odlepte dlouhý pásek a přilepte lepicí stranou na horní zuby. Pevně zatlačte pásek dolů a přeložte jej přes zadní část zubů, abyste jej zajistili. Opakujte pro krátký pásek na spodních zubech. Nechte působit 30 minut. Odstraňte pásky a vypláchněte ústa vodou. Pásky používejte tak často, jak je potřeba.

Složení

Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP)
Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Hydroxyapatite (HAp)
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP+ obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.

Potassium Citrate
Silná desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit již existující citlivost zubů. Přechází do zubu, aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Ingredience
Aqua, Glycerin, PVP, Ethylcellulose, Alcohol, Sodium Polyacrylate, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Xylitol, Potassium Citrate, Hydroxyapatite, Rebaudioside A, Menthol, Sodium Citrate, Xanthan Gum, PVM/MA, Copolymer, C12-15 Pareth-3.

Obsah balení

28 x pásků (14 individuálních procedur)

Odstraňujeme skvrny, bez citlivosti zubů

Na skladě
750 Kč –30 % 525 Kč
Kategorie: Produkty
1024x1024 Teeth Whitening Strips 10
Summer Friday
750 Kč –30 %

 

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) je vědecky ověřená složka na bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Hydroxyapatit

Hydroxyapatit (HAp) je vzácný minerál, který se přirozeně vyskytuje ve vaší zubní sklovině. Formule PAP obsahuje jeho syntetickou verzi, která pomáhá vyhladovět mikrotrhliny na zubech, ve kterých se zachycuje povlak. Zároveň vytváří ochrannou vrstvu, pomocí které jsou zuby odolnější vůči zubnímu kazu.

Potassium Citrate

Potassium Citrate je silně desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit už existující citlivost zubů. Přechází do zubů aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Otevřete, nalepte, úsměv!

Odlepte dlouhý pásek a přilepte lepicí stranou na horní zuby. Pevně zatlačte pásek dolů a přeložte jej přes zadní část zubů, abyste jej zajistili. Opakujte pro krátký pásek na spodních zubech. Nechte působit 30 minut a užívejte bělejší úsměv.

Žádné podráždění dásní, žádná citlivost zubů.

Na základě našeho bělícího vzorce PAP jsme navrhli bělící pásky jako náš doposud nejpohodlnější způsob bělení.

 

A co říkají na naše bělící pásky celebrity?

Podívejte se v tomto videu.

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Mohu používat pásky na bělení zubů, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek v našich páskech na bělení zubů, které můžete poskytnout svému lékaři: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Cellulose gum, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Mentol, PVP, Souium Chloride, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Charcoal

Mohu použít pásky s fasetami, můstky nebo spojenými zuby?

Fazety, implantáty nebo můstky nejsou určeny k bělení a vyžadují speciální péči od vašeho zubaře. Bělící složení PAP působí na oxidaci skvrn z přirozených zubů, může však pomoci udržet okolní zuby ve stejném odstínu jako ty, které byly ošetřeny zubařem. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Způsobují pásky pro bělení zubů citlivost zubů?

Naše bělící pásky PAP obsahují PAP jako aktivní bělící složku, která nezpůsobuje citlivost ani nepoškozuje vaši sklovinu. Při bělení je PAP schopen výlučně ovlivňovat zubní skvrny bez poškození ochranných vrstev zubu. Abychom pomohli při již existující citlivosti, vytvořili jsme PAP formuli se silným desenzibilizačním činidlem známým jako citrát draselný.

Jak používat pásky na bělení zubů?

Naše pásky pro bělení zubů PAP byly navrženy pro pohodlné bělení na cestách a lze je použít kdykoli během dne nebo kdykoli, kdy chcete vybělit zuby.

Jak fungují bělící pásky?

Naše pásky pro bělení zubů využívají naši PAP formuli ve formě proužků. Když PAP bělí, oxiduje zubní skvrny, aniž by způsoboval nepříznivé účinky, jako je podráždění nebo citlivost měkkých tkání (dásní).Složení se během 30minutového ošetření rozpadne, po odstranění proužku nezůstanou žádné zbytky bělící tekutiny

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
V Avatar autora | 20.2.2023
+ Bez chuti a bez zápachu Na jedno použití jsou 2 pásky - na horní a spodní zuby. Aplikace je jednoduchá, vše dělat dle navodu a výsledek přijde. Testuji pár dní a myslím, že již vidím změnu. Před použitím jsem měla podle tabulky barvu zubů 8-9. Nyní po 4 dnech, myslím tak č. 6 Budu používat i dál.
Zpět do obchodu