PAP Bělící zubní pasta

Každodenní bělící zubní pasta bez fluoridu navržená pro jemné odstranění skvrn pro celkově bělejší úsměv.

  • Denní domácí bělení
  • Zubní pasta bez fluoridu
  • Odstranění skvrn

Jak funguje PAP Bělící pasta?

PAP Bělící pasta na zuby vám umožní snadno a efektivně se zbavit nevzhledných skvrn na zubní sklovině z pohodlí domova na základě našeho bělícího vzorce PAP. Táto zubná pasta poskytuje jedinečný zážitok starostlivosti o úsmev.

Tato zubní pasta poskytuje jedinečný zážitek péče o úsměv.

Jak pastu používat?

Na zubní kartáček naneste zubní pastu. Čistěte zuby důkladně alespoň 2 minuty. Je vhodné používat pastu alespoň 2× denně, ráno a večer Vylučte přebytečnou zubní pastu.

Složení

Aqua (Water), Glycerin, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, PVM/MA Copolymer, Cellulose Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP), Mint Flavour/Aroma, Cyclodextrin, Hydroxyapatite, Benzyl Alcohol, Xanthan Gum, Caprylyl Glycol, Potassium Citrate, Sucralose, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Lecithin, Monosodium Citrate.

Obsah balení
  • 1 x PAP Zubní pasta 60ml

Efektivní každodenní bělení.

Na skladě
290 Kč
Kategorie: Produkty
1024x1024 pap zubna pasta 02
Oblíbené

 

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) je vědecky ověřená složka na bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Potassium Citrate

Potassium Citrate je silně desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit už existující citlivost zubů. Přechází do zubů aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Ahoj, biely úsmev a čisté zuby

PAP Zubná pasta, ktorá bezpečne vybieli vaše zuby a chráni ich pred demineralizáciou zubnej skloviny.

 

Bez Peroxidu, žiadna citlivosť

Rovnako ako všetky naše výrobky na bielenie PAP aj naša zubná pasta PAP neobsahuje peroxid.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Co odlišuje naši zubní pastu?

hello coco zubní pasta voní a chutná jako pochoutka pro vaše zuby. Pasta poskytuje vícenásobnou ochranu - naše složení Fluoride+ snižuje citlivost, podporuje zdravější dásně a zlepšuje zdraví vašich úst.

Mohu použít pastu každý den?

Ano, všechny naše zubní pasty hello coco jsou skvělé pro použití jako vaše každodenní zubní pasta! Naše složení zubní pasty obsahuje laktát zinku, který neutralizuje těkavé sloučeniny síry (VSC), xylitol pomáhá snižovat produkci zubního plaku a stabilizuje pH v perorální dutině a glycerofosfátový vápník snižuje erozi skloviny a urychluje jej obnovu.

Od kolik let mohu používat zubní pastu?

Pastu můžete použít od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu