30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

PAP Bělicí pero

Pozdravte nejoblíbenější bělení zubů. Naše kompaktní a přenosné bělící pero vám umožní bělit zuby doma nebo na cestách.

  • Okamžitě rozzáří zuby a časem vybělí
  • Pohodlné pero na cesty
  • Bezpečné pro sklovinu
Jak PAP pero funguje?

Bez námahy a efektivní PAP bělící pero lze použít jako postupné bělení k dosažení ještě bělejšího úsměvu. PAP vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Vaše bělení na cestách.

Kdo říká, že bělení zubů musí probíhat doma? Dopřejte svým zubům bělejší vzhled, když to nejvíc potřebujete.

Jak používat pero?

Před bělením je třeba si důkladně umýt zuby zubní pastou. Odstraňte víčko a klepněte na tlačítko na konci pera, dokud bělící gel vyjde ven (při prvním použití to může trvat několik kliknutí). Usmějte se a aplikujte tenkou vrstvu gelu na zuby. Před zavřením úst počkejte 30 vteřin a gel nechte působit 10 - 30 minut. Po bělení si vypláchněte ústa vodou. Vyhněte se jídlu nebo pití jednu hodinu po bělení. Používejte jednou denně po dobu 14 dnů.

Složení

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid, Hydroxylapatite, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Potassium Citrate.

Obsah balení

1 x PAP Bieliace Pero 3ml

Kdekoli. Kdykoli.

Na skladě
245 Kč –30 % 171,50 Kč
Kategorie: Produkty
1024x1024 pen 62 3844
Summer Friday
245 Kč –30 %

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) je vědecky ověřená složka na bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Hydroxyapatit

Hydroxyapatit (HAp) je vzácný minerál, který se přirozeně vyskytuje ve vaší zubní sklovině. Formule PAP obsahuje jeho syntetickou verzi, která pomáhá vyhladovět mikrotrhliny na zubech, ve kterých se zachycuje povlak. Zároveň vytváří ochrannou vrstvu, pomocí které jsou zuby odolnější vůči zubnímu kazu.

Kdekoli. Kdykoli

Pozdravte nejoblíbenější bělení zubů. Naše kompaktní a přenosné bělící pero vám umožní bělit zuby doma nebo na cestách.

 

Bělení na cestách, bez citlivosti vašich zubů

Vyrobeno z nejlepších ingrediencí, které postupně vybělí váš úsměv bez bolesti a citlivosti.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Jaké jsou klíčové složky PAP?

PAP
Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

HAp
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.

Mohu používat produkty hello coco se zubními rovnátky?

Zubní rovnátka způsobí nerovnoměrné bělení, proto doporučujeme před použitím našich produktů počkat na jejich odstranění. Doporučujeme vám, abyste si před použitím hello coco promluvili se svým zubním lékařem.

Jak bělí formule PAP?

Když PAP bělí, oxiduje zubní skvrny bez uvolnění škodlivých molekul známých jako volné radikály.To znamená, že během procesu bělení nedochází k poškození nebo erozi skloviny, což znamená, že vnější vrstvy zubu zůstávají nedotčeny a mohou pokračovat v ochraně nervů, přičemž jsou účinně bělené.

Obsahuje formule PAP peroxid?

Formule PAP neobsahuje peroxidy, včetně peroxidu vodíku. Naším cílem je vytvořit nejefektivnější bělící formuli, aniž byste obětovali své zdraví ústní dutiny. Namísto toho jsme spojili účinky PAP, hydroxyapatitu, abychom účinně vybělili zuby bez citlivosti nebo poškození.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu