PAP vzorec

01

Peroxid vs PAP

Na základě bělícího procesu peroxid uvolňuje něco, jako volné radikály. Volné radikály snadno napadají organické molekuly, aby snížily zabarvení zubů, ale pravděpodobně způsobí i nežádoucí vedlejší účinky, jako je citlivost, podráždění dásní a demineralizaci zubní skloviny.

Peroxid
PAP
02

Řešení PAP

PhthalImidoperoxycaproicacid (PAP) reaguje výlučně s molekulami skvrn. To znamená, že molekuly zodpovědné za změnu barvy se bezpečně rozloží bez rizika citlivosti, bolesti a poškození zubů. Zároveň Hydroxyapatite znovu vrací ztracené minerály do zubů.

03

Jak probíhá proces bělení zubů?

  1. Zabarvení a zbarvení zubů je výsledkem toho, že různá barviva a pigmenty se vážou na organickou hmotu vašeho zubu. Proces odstraňování těchto skvrn se nejčastěji dosahuje dvěma způsoby: fyzikálním odstraněním a chemickým bělením.
  2. Fyzické odstranění se zaměřuje na povrchové zabarvení (běžné skvrny na povrchu) prostřednictvím abrazivního způsobu bělení. Chemické bělení působí na povrchové i pigmentové skvrny, proto je to nejběžnější a nejúčinnější metoda bělení zubů.
  3. Bělení zubů PAP chemickým bělením oxiduje skvrny a mění molekuly, které jsou zodpovědné za zbarvení zubů. Jednoduše řečeno, bělící činidla vstupují skrz sklovinu zubů a rozkládají tyto molekuly na menší, jednodušší formy. Čím menší molekula, tím světlejší barva, výsledkem čehož je celkově bělejší vzhled zubu.

 

Zpět do obchodu