30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

PAP vzorec

01

Peroxid vs PAP

Na základě bělícího procesu peroxid uvolňuje něco, jako volné radikály. Volné radikály snadno napadají organické molekuly, aby snížily zabarvení zubů, ale pravděpodobně způsobí i nežádoucí vedlejší účinky, jako je citlivost, podráždění dásní a demineralizaci zubní skloviny.

Peroxid
PAP
02

Řešení PAP

PhthalImidoperoxycaproicacid (PAP) reaguje výlučně s molekulami skvrn. To znamená, že molekuly zodpovědné za změnu barvy se bezpečně rozloží bez rizika citlivosti, bolesti a poškození zubů. Zároveň Hydroxyapatite znovu vrací ztracené minerály do zubů.

03

Jak probíhá proces bělení zubů?

  1. Zabarvení a zbarvení zubů je výsledkem toho, že různá barviva a pigmenty se vážou na organickou hmotu vašeho zubu. Proces odstraňování těchto skvrn se nejčastěji dosahuje dvěma způsoby: fyzikálním odstraněním a chemickým bělením.
  2. Fyzické odstranění se zaměřuje na povrchové zabarvení (běžné skvrny na povrchu) prostřednictvím abrazivního způsobu bělení. Chemické bělení působí na povrchové i pigmentové skvrny, proto je to nejběžnější a nejúčinnější metoda bělení zubů.
  3. Bělení zubů PAP chemickým bělením oxiduje skvrny a mění molekuly, které jsou zodpovědné za zbarvení zubů. Jednoduše řečeno, bělící činidla vstupují skrz sklovinu zubů a rozkládají tyto molekuly na menší, jednodušší formy. Čím menší molekula, tím světlejší barva, výsledkem čehož je celkově bělejší vzhled zubu.

 

Zpět do obchodu