30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday 30% Summer Black Friday

Clean Set - Watermelon

Perfektní pár, který kombinuje naši oblíbenou zubní pastu hello coco s příchutí melounu a náš prášek Powder Booster který posiluje sklovinu a zanechává svěží a čistý dech.

  • Pro postupné denní bělení
  • Bezpečné pro dásní
  • Dlouhodobé přínosy pro zdraví ústní dutiny
Co set obsahuje?
  • Vodní meloun
  • Powder Booster

Bělejší zuby nikdy tak dobře nechutnali.

Vlna melounu posouvá čistení zubů na novou úroveň. Užijte si chuť v plném proudu v kombinaci s naším práškem Powder Booster. který má úžasnou schopnost vázat nečistoty a detoxikovat ústní dutinu současně, je bohatý na minerály. Kombinace poskytuje vynikající ochranu ústní dutiny.

Složení

Zubní pasta meloun 60ml
Aqua (Water), Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Flavour (Aroma), Disodium Phosphate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Calcium Glycerophosphate, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Tetrapotassium Pyrophosphate, Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Sucralose, Menthol, Sodium Fluoride, Sodium Gluconate, Pentylene Glycol, Zinc Lactate, Methyl Diisopropyl Propionamide, Benzoic Acid. Obsahuje: Sodium fluoride 0.243% W/W (eq. 1100 ppm f.)

Prášek na bělení zubů Powder Booster
Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide.

Osvěžte svůj úsměv s chutí.

Na skladě
620 Kč –30 % 434 Kč
Kategorie: Výhodné sety
booster + melon
Summer Friday
620 Kč –30 %

Začněte s lahodnou zubní pastou

Začněte použitím zubní pasty na zubní kartáček. Zuby si čistěte po dobu nejméně 2 minut a pak je tu ještě jeden krok!

 

Ahoj, bílý úsměv, sbohem skvrny

Tento prášek je vyroben z unikátní směsi s obsahem bílého kaolinu, bentonitového jílu, bílé kurkumy a sody bikarbony, které pomáhají odstraňovat skvrny a odhalit bělejší úsměv.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Co odlišuje naši zubní pastu?

hello coco zubní pasta voní a chutná jako pochoutka pro vaše zuby. Pasta poskytuje vícenásobnou ochranu - naše složení Fluoride+ snižuje citlivost, podporuje zdravější dásně a zlepšuje zdraví vašich úst.

Mohu použít pastu každý den?

Ano, všechny naše zubní pasty hello coco jsou skvělé pro použití jako vaše každodenní zubní pasta! Naše složení zubní pasty obsahuje laktát zinku, který neutralizuje těkavé sloučeniny síry (VSC), xylitol pomáhá snižovat produkci zubního plaku a stabilizuje pH v perorální dutině a glycerofosfátový vápník snižuje erozi skloviny a urychluje jej obnovu.

Od kolik let mohu používat zubní pastu?

Pastu můžete použít od 6 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu