Prášek na bělení zubů Booster

Neutrální chuť a přírodní složení posiluje sklovinu a zanechává svěží a čistý dech.

 • Bílý jíl – Má úžasnou schopnost na sebe vázat nečistoty a detoxikovat ústní dutinu
 • Bentonitový jíl - Je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v dutině ústní
 • Bílá kurkuma - Pomáhá regenerovat dásně a předcházet jejich zánětu
 • Xylitol - Chrání před překyselením ústní dutiny.
 • Bez SLS / SLES - Bez parabenů, živočišných produktů nebo umělých příchutí
Jak Booster funguje?

Tento prášek je vyroben z unikatní směsi s obsahem bílého kaolinu, bentonitového jílu, bílé kurkumy a sody bikarbony, které pomáhají odstraňovat skvrny a odhalit bělejší úsměv. Bílý jíl je bohatý na minerály, takže se aktivně podílí na remineralizaci zubní skloviny a zpevňování dásní.

Používejte jako vylepšení své běžné rutiny bělení zubů.

Přidejte prášek ponořením zubního kartáčku přímo do nádoby a důkladně čistěte 3 minuty.

Jak používat Booster?

Namočte zubní kartáček a naneste na něj prášek. Zuby jemně čistěte kruhovými pohyby 3 minuty. Důkladně vypláchněte a dočistěte zuby klasickou zubní pastou. Používejte 1 - 2 krát týdně jako vylepšení své běžné rutiny bělení zubů.

Složení

Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide.

Obsah balení

1 x Prášek na bělení zubů 30g

Tento prášek efektivně vybělí zuby s kaolinovým a bentonitovým jílem

Na skladě
395 Kč
Kategorie: Produkty

Ahoj, bílý úsměv, sbohem skvrny

Tento prášek je vyroben z unikátní směsi s obsahem bílého kaolinu, bentonitového jílu, bílé kurkumy a sody bikarbony, které pomáhají odstraňovat skvrny a odhalit bělejší úsměv.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Je prášek bezpečný pro sklovinu?

Ano, prášek je bezpečný pro vaši sklovinu, protože nepoužívá abrazivní způsob bělení. Namísto toho oxiduje zubní skvrny pomocí aktivní bělící složky, která poskytuje efektivní výsledky bez citlivosti, podráždění dásní nebo leptání skloviny.

Mohu použít prášek, když mám faseti, implantáty nebo můstky?

Fazety, implantáty nebo můstky nejsou určeny k bělení a vyžadují speciální péči od vašeho zubaře. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Mohu používat produkty hello coco se zubními rovnátky?

Zubní strojek způsobí nerovnoměrné bělení, proto doporučujeme před použitím našich produktů počkat na jejich odstranění. Doporučujeme vám, abyste si před použitím hello coco promluvili se svým zubním lékařem.

Mohu použít prášek, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Kaolin (White), Xylitol, Diatomaceous Earth, Bentonite (Clay), Sodium Bicarbonate, Flavor (Peppermint), Dicalcium Phosphate Dihydrate, Calcium Carbonate, Magnesium Citrate, Curcuma Longa (White Turmeric) Root Extract, Fragaria Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Mica, Titanium Dioxide

Jak používat prášek?
 1. Namočte zubní kartáček a naneste na něj hello coco prášek.
 2. Zuby jemně čistěte kruhovými pohyby 3 minuty.
 3. Důkladně vypláchněte a dočistěte zuby klasickou zubní pastou.
 4. Používejte 1 - 2 krát týdně jako vylepšení své běžné rutiny bělení zubů.

 

Jaké jsou klíčové složky?
 • Bílý jíl – Má úžasnou schopnost na sebe vázat nečistoty a detoxikovat ústní dutinu. Zároveň je bohatý na minerály, takže se aktivně podílí na remineralizaci zubní skloviny a zpevňování dásní.
 • Bentonitový jíl - Je bohatý na minerální látky, detoxikuje prostředí v dutině ústní, a díky svým adsorpčním vlastnostem na sebe velmi účinně navazuje nečistoty.
 • Bílá kurkuma - Pomáhá regenerovat dásně a předcházet jejich zánětu.
 • Xylitol - Chrání před překyselením ústní dutiny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu