Barevný korektor na bělení zubů prášek

Nanesením fialového prášku na zuby zneutralizujete žluté podtóny a odstraníte je, čímž se odkryje výrazně jasnější odstín bílé.

  • 30 sekund na odhalení jasnějšího úsměvu
  • Využívá technologii korekce barev
  • Zlepšuje bělost zubů
  • Bezpečný pro dásně
  • Jemně pomletý prášek
Jak funguje prášek?

Barevná korekce začíná na barevném kolečku, kde fialová a žlutá jsou doplňkové barvy proti sobě. Nanesením fialového prášku na zuby zneutralizujete žluté podtóny a odstraníte je, čímž se odkryje výrazně jasnější odstín bílé.

Korektorový prášek pro aktivní rozjasnění zubů behěm 30 vteřin čištění.

Jednoduše ponořte zubní kartáček do prášku a čistěte 30 sekund, abyste rozjasnili zuby.

Jak používat prášek?

Korektor se nejlépe používá jako post-bělící ošetření, ale může se používat samostatně denně nebo před samotným bělením. Navlhčete zubní kartáček a vytřeste z něj přebytečnou vodu. Ponořte zubní kartáček do nádobky na prášek tak, aby byly štětiny rovnoměrně pokryty. Důkladně čistěte zuby 30 vteřin. Po použití si vypláchněte ústa a zubní kartáček. Následně jemně odstraňte přebytečnou barvu.

Složení

Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Phosphate,Sodium Cocoyl Isethionate, Dicalcium Phosphate Dihydrate,Potassium Citrate, Menthol,Sucralose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylhydroxamic Acid, D&C Red No.33 (CI 17200), FD&C Blue No.1( CI 42090).

Obsah balení

1 x Barevný korektor 12g

Fialový prášek pro odstranění skvrn.

Na skladě
425 Kč
Kategorie: Produkty

Slyšeli jste o fialovém šamponu? Vsadíme se, že na zubech jste to ještě nezkoušeli. Takhle to funguje:

Barevná korekce začíná na barevném kolečku, kde fialová a žlutá jsou doplňkové barvy proti sobě. Nanesením fialového prášku na zuby zneutralizujete žluté podtóny a odstraníte je, čímž se odkryje výrazně jasnější odstín bílé.

 

Kombinace dvou ve vodě rozpustných barev korektoru umožňuje odstranit jakýkoli odstín žluté a docílit jasnějšího úsměvu.

Korektorový prášek pomáhá rozjasnit zuby pomocí technologie korekce barev. Vyvážením odstínů ve Vašich zubech korektor zakrývá žluté skvrny, čímž zlepšuje bělost zubů.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Mohu použít barevný korektor fasetami, implantáty nebo můstky?

Prášek je naprosto bezpečný, protože jde o neabrazivní formu bělení, doporučujeme však vyhnout se čištění těchto zubů, protože jen přirozené zuby lze vybělit. Vždy doporučujeme, abyste se před použitím poradili se svým zubním lékařem, abyste se ujistili, že je to pro vás vhodný produkt.

Mohu použít barevný korektor, pokud mám rovnátka?

Korektor je bezpečné pro použití s rovnátky. Korektor využívá technologii korekce barev pro dočasné skrytí žlutých odstínů na zubech, takže po odstranění strojku nezanechá žádné nerovnoměrné zabarvení zubů. Korektor je také neabrazivní.

Mohu použít barevný korektor pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Calcium Carbonate, Xylitol, Sodium Phosphate,Sodium Cocoyl Isethionate, Dicalcium Phosphate Dihydrate,Potassium Citrate, Menthol,Sucralose, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caprylhydroxamic Acid, D&C Red No.33 (CI 17200), FD&C Blue No.1( CI 42090).

Jaký je rozdíl mezi barevným korektorem ve formě pasty a prášku?

Barevný korektor ve formě prášku využívá naši technologii korekce barev v práškové formě, k odstranění skvrn a rozjasnění zubů. Barevný korektor sérum obsahuje silnější koncentraci a výsledky vydrží déle.

Jak a kdy mám barevný korektor používat?

Prášek se nejlépe používá jako post-bělící ošetření, ale může se používat samostatně denně nebo před bělením, aby se odstranily nežádoucí žluté podtóny na vašich zubech. Navlhčete zubní kartáček a vytřeste z něj přebytečnou vodu. Ponořte zubní kartáček do nádobky na prášek tak, aby byly štětiny rovnoměrně pokryty. Důkladně čistěte zuby 30 vteřin. Po použití si vypláchněte ústa a zubní kartáček. Následně jemně odstraňte přebytečnou barvu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu