Náhradní gely pro sadu na bělení zubů

Bělící PAP gel hello coco je unikátní gel pro bělení zubů. Představuje nenáročnou a rychlou proceduru s viditelnými výsledky.

  • Pro použití se sadou na bělení zubů P R O LED Kit
  • Pro použití se sadou na bělení zubů LED Kit
Proč je bez peroxidu?

Na základě bělícího procesu peroxid uvolňuje něco, jako volné radikály. Volné radikály snadno napadají organické molekuly, aby snížily zabarvení zubů, ale pravděpodobně způsobí i nežádoucí vedlejší účinky, jako je citlivost, podráždění dásní a demineralizaci zubní skloviny.

Co je PAP formule?

Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů..

Ošetření bělení zubů, které přináší okamžité výsledky.

Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření.

Obsah balení

2 x Bělící pera 12-15 použití - 3 x 2ml

Jak používat

Musíte kroutit spodní částí pera, dokud nebudete vidět, jak se gel uvolňuje. Na přední stranu vyčištěných zubů naneste tenkou vrstvu gelu a vyhýbejte se dásním. Následně zapněte náustek.

Složení

Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP)
Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů..

Hydroxyapatite (HAp)
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP+ obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů..

Potassium Citrate
Silná desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit již existující citlivost zubů. Přechází do zubu, aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Ingredience
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Pottasium Citrate, Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Aroma/ Peppermint Oil.

Maximální výsledek bělení zubů.

Na skladě
485 Kč
Kategorie: Produkty

 

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) je vědecky ověřená složka na bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Hydroxyapatit

Hydroxyapatit (HAp) je vzácný minerál, který se přirozeně vyskytuje ve vaší zubní sklovině. Formule PAP obsahuje jeho syntetickou verzi, která pomáhá vyhladovět mikrotrhliny na zubech, ve kterých se zachycuje povlak. Zároveň vytváří ochrannou vrstvu, pomocí které jsou zuby odolnější vůči zubnímu kazu.

Potassium Citrate

Potassium Citrate je silně desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit už existující citlivost zubů. Přechází do zubů aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Maximální výsledek bělení zubů

Kompletně jsme přepracovali sadu na bělení zubů P R O LED Kit (odkaz na produkt) abychom poskytli maximální účinky a pohodlí pro domácí LED světlo.

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Proč musím použít bělící pera?

Díky našim bělicím rtům prodloužíte bělost zubů. Pro udržení optimálních výsledků doporučujeme kúru opakovat jednou za 6 týdnů.

Kdy mám použít novou gelovou náplň?

Pokud jsou náplně v rtech, které jsou spolu s bělicí sadou, prázdné. Náplně lze zakoupit i přes náš eshop.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu