P R O sada na bělení zubů

Naše nejsilnější sada pro bělení zubů. Sada se dodává se 3 našimi precizními pery nabitými našim extra pevným bělícím PAP gelem. Odstraňuje škvrny a povlak vzniknutý od kávy, vína, čaju a fajčenia.

 • Profesionální bělení již za 15 minut
 • Žádná citlivost ani podráždění zubů
 • Elegantní. Lehký. Bezdrátový náustek a BPA Free
 • na bělení zubů s 32 LED diodami
Co je technologie modrého a červeného světla?

Zařízení na bělení zubů s 32 LED diodami, které poskytuje výjimečné výsledky bez kompromisů v oblasti pohodlí. Lehký, bezdrátový a voděodolný design pro maximální pohodlí v ústech. Technologie modrého světla okysličuje náš PAP gel, čímž aktivuje jeho maximální bělící účinky. Červené světlo snižuje citlivost zubů a zároveň remineralizuje zubní sklovinu.

Co je PAP formule?

Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

03 banner

Rychleji, bezdrátově a s nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako u zubaře, zaručeno bez bolesti. 

Co obsahuje
 • 3 x Bělící pera 12-15 použití - 3 x 2ml
 • 1 x Bezdrátový náustek s 32 LEDkami
 • 1 x Malá, snadno použitelná USB nabíječka
 • 1 x Elegantní cestovní pouzdro na bělení na cestách
 • 1 x Manuál
 • 1 x Bělící stupnice
Jak používat?

Krouťte spodní částí pera, dokud nebudete vidět, jak se gel uvolňuje. Na přední stranu vyčištěných zubů naneste tenkou vrstvu gelu vyhýbejte se dásním. Vložte do úst LED náustek zapněte a nechte pracovat. Náustek se sám vypne po 15 minutách. Používejte jednou za den po dobu 7 dnů, následně kúru opakujte po 6 týdnech.

Péče o zařízení
Před čištěním vodou vždy oddělte náustek od LED zařízení.

Složení

Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP)
Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů..

Hydroxyapatite (HAp)
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP+ obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů..

Potassium Citrate
Silná desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit již existující citlivost zubů. Přechází do zubu, aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Ingredience
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Pottasium Citrate, Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Aroma/ Peppermint Oil.

Maximální výsledek bělení zubů.

Na skladě
1 850 Kč
Kategorie: Produkty

 

 

Phthalimidoperoxycaproicacid

Phthalimidoperoxycaproicacid (PAP) je vědecky ověřená složka na bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Hydroxyapatit

Hydroxyapatit (HAp) je vzácný minerál, který se přirozeně vyskytuje ve vaší zubní sklovině. Formule PAP obsahuje jeho syntetickou verzi, která pomáhá vyhladovět mikrotrhliny na zubech, ve kterých se zachycuje povlak. Zároveň vytváří ochrannou vrstvu, pomocí které jsou zuby odolnější vůči zubnímu kazu.

Potassium Citrate

Potassium Citrate je silně desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit už existující citlivost zubů. Přechází do zubů aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Maximální výsledek bělení zubů

Kompletně jsme přepracovali sadu na bělení zubů, abychom poskytli maximální účinky a pohodlí pro domácí LED světlo..

Zařízení na bělení zubů s 32 LED diodami, které poskytuje výjimečné výsledky bez kompromisů.

Rychleji, bezdrátově a s naším nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako u zubaře, zaručeně bez bolesti. 

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Jak používat Pro Teeth Whitening LED Kit?
 1. Krouťte spodní částí pera, dokud nebudete vidět, jak se gel uvolňuje.
 2. Na přední stranu vyčištěných zubů naneste tenkou vrstvu gelu vyhýbejte se dásním.
 3. Vložte do úst LED náustek zapněte a nechte pracovat. Náustek se sám vypne po 15 minutách.
 4. Používat jednou za den během 7dní, následně kúru opakujte po 6 týdnech.
 5. Pro lepší výsledky 1 hodinu po bělení nepijte, nejezte a nekuřte.
 6. Před čištěním vodou vždy oddělte náustek od LED zařízení.
Jak používat dual mode?

První mód 15minutové efektivní bělení s modrým světlem. Druhý mód 10minutové bělení s modrým a červeným světlem pro efektivní bělení, snížení citlivosti a remineralizaci zubní skloviny.

Jaké jsou klíčové složky PAP?

PAP

Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

HAp

Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.

Obsahuje formule PAP peroxid?

Formule PAP neobsahuje peroxidy, včetně peroxidu vodíku. Naším cílem je vytvořit nejefektivnější bělící formuli, aniž byste obětovali své zdraví ústní dutiny. Namísto toho jsme spojili účinky PAP, hydroxyapatitu, abychom účinně vybělili zuby bez citlivosti nebo poškození.

Jak dlouho trvá, než uvidíte výsledky z Pro Teeth Whitening LED Kit?

PAP byl navržen tak, aby vykazoval optimální výsledky již při 1 ošetření. Tato nová formule nyní poskytuje rychlejší výsledky než kdykoli předtím. K udržení výsledků po 1-2 ošetřeních doporučujeme denní používání zubního prášku Originál nebo Powder Booster.

Mohu použít sadu Pro Teeth Whitening LED Kit, pokud jsem těhotná nebo kojím?

Každé těhotenství může být úplně jiné, proto vždy doporučujeme, abyste se před použitím produktů hello coco poradili se svým lékařem nebo porodní asistentkou ohledně jakýchkoli zdravotních problémů, které můžete mít. Zde je úplný seznam složek, který můžete poskytnout svému lékaři: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Mentol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Peppermint Oil.

Jak bílí formule PAP?

Když PAP bělí, oxiduje zubní skvrny bez uvolnění škodlivých molekul známých jako volné radikály.To znamená, že během procesu bělení nedochází k poškození nebo erozi skloviny, což znamená, že vnější vrstvy zubu zůstávají nedotčeny a mohou pokračovat v ochraně nervů, přičemž jsou účinně bělené.

Je LED náustek voděodolný?

LED nástok není voděodolný, protože obsahuje baterii. Před čištěním vodou vždy oddělte náustek od LED zařízení.

Mohu používat produkty hello coco se zubními rovnátky?

Zubní rovnátka způsobí nerovnoměrné bělení, proto doporučujeme před použitím našich produktů počkat na jejich odstranění. Doporučujeme vám, abyste si před použitím hello coco promluvili se svým zubním lékařem.

Od kolik let můžu používat LED zařízení?

Naše sada pro bělení zubů se doporučuje pro děti od 12 let

Jak působí červené světlo?

Červené světlo snižuje citlivost zubů a zároveň remineralizuje zubní sklovinu.

Je bělení zubů bezpečné?

Bezpečnost je prioritou číslo jedna při formulování všech produktů hello coco. Tradiční bělící složky prokazatelně způsobují poškození zubů a dásní, protože hello coco používá jako aktivní bělící složky. PAP účinně bělí skvrny bez ohrožení zdraví zubů a zanechá váš úsměv zářivější a zdravější. Je také bezpečný pro dásně a měkkou tkáň v ústech. Složení navíc obsahuje klíčové složky, které prokazatelně zlepšují pevnost zubů a zmírňují jakoukoli již existující citlivost. Také naše produkty neobsahují: PEG, SLS, parabeny, ftaláty, alkohol, karagenan, toluen a triclosan.

5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
G Avatar autora | 26.4.2023
Po prvním použití jsem viděla výsledek! Perfektní, děkuji
5
J Avatar autora | 17.2.2023
Moc jste mi pomohli!
3
Avatar autora | 27.1.2023
- Slabšia účinnosť bielenie

5
Avatar autora | 9.11.2022
+ Naozaj som dosiahla svetlejší odtieň zubov
+ Proces nebol bolestivý
+ Nepociťujem väčšiu citlivosť zubov čo sa mi prininých domácich bieleniach udialo
+ Krásny dizajn
+ Tri perá s gélom sú veľká výhoda, na týždňový proces mi vystačilo jedno pero
- Batéria vydrží len dva bielenia (spolu 1hod.)

Jednoznačne odporúčam, u mňa osobne som videla rozdiel už po prvom použití a tak isto veľký rozdiel po týždňovom používaní.
Zpět do obchodu