Lesk na zuby

Zubní lesk je okamžitý zubní rozjasňovač bez obsahu peroxidu, navržený tak, aby fungoval přesně jako make-up, ale pro vaše zuby. Přidává perleťový lesk vašim zubům a může být aplikován během dne, což ho činí ideálním prostředkem pro vylepšení úsměvu i na cestách.

  • Neinvazivní rozjasňování
  • Rozjasňovač a žiarivý efekt
  • Jednoduchá aplikace na cestách
Jak funguje zubní lesk?

Podobně jako lesk na rty, i zubní lesk pracuje tím, že odráží světlo, čímž zuby působí světleji a váš úsměv získá záři. Perleťová lesklá formula, která pokrývá vaše zuby, vytváří okamžitý rozjasňovací efekt.

Jak a kdy používat zubní lesk?

Před použitím si důkladně osušte zuby. Naneste tenkou vrstvu lesku shora dolů na každý zub pomocí dlouhých, rovnoměrných tahů. Po nanesení na všechny zuby zavřete ústa, aby se produkt rovnoměrně rozetřel. Zubní lesk lze opětovně aplikovat podle potřeby. Je perfektní pro rychlé oživení a přípravu na speciální příležitosti!

Složení

Hydrogenated Polyisobutene, Methyl Hydrogenated Rosinate, Silica Dimethyl Silylate, PPG-12/SMDI Copolymer, Mica, Silica, Mentha Piperita (peppermint) oil, Sodium Acetate, Titanium Dioxide (CI 77891)

Obsah balení

1 x 1 x Zubní lesk 4 ml

Lesk pro okamžité rozjasnění.

Na skladě
475 Kč
Kategorie: Produkty

Dokonalý závěrečný dotek vašeho úsměvu

Zažijte nezaměnitelný závěrečný dotek každého vzhledu zubního lesku od Hello Coco. Tento lesk dodá vašemu úsměvu okamžitou záři, s jasným, lesklým finišem.

 

Dejte prostor lesku nejen na rtech

Jedno jediné použití přinese vašemu úsměvu více lásky. Přidejte do vašeho úsměvu pestrost a lesk.

 

Přečtěte si více v našem článku na blogu

Přečíst

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu