Neohodnoceno

Ultrasonic Cleansing Wand With ActiveWarmth Technology

S více než 9 600 vibracemi za minutu zajišťuje nejen hloubkové čištění, ale pracuje s ideální frekvencí pro tonizaci, zdvihnutí a zpevnění problémových partií vaší pokožky, která bude vypadat čistěji a zdravěji.

detail_icons_organic

Organické prvky železo a hořčík

detail_icons_no_animals

Netestováno na zvířatech

Můžeme doručit do:
6.12.2021
SKLADEM
Kód: 79
1 935 Kč
Kategorie: Produkty

wand_bannerwand_banner_mobile

 

 

O produktu

Toužíte po čištění pleti na nové, profesionální úrovni? Představujeme vám Hello Coco Ultrasonic Cleasing Wand with Activewarmth Technology. S více než 9 600 vibracemi za minutu zaručuje nejen hloubkové čištění, ale také práci s ideální frekvencí na tonizaci, zvednutí a zpevnění problémových oblastí vaší pokožky, která bude vypadat čistší a zdravější.

Pleť si čistíme ráno a večer, občas jí dopřejeme speciální výživu v podobě pleťové masky. To však nestačí. Hloubkové čištění je podstatným krokem v účinné péče o pleť, protože vyčistí i místa na obličeji, které si běžnou rutinou nevyčistíte. Náš čisticí přístroj se postará o profesionální čištění vaše pleti z pohodlí domova nebo z jakéhokoli místa, protože se snadno přenáší.

Uctíváme sílu přírody a proto se ji snažíme vnést do našich výrobcích. Ultrasonic Cleasing Wand with Activewarmth Technology proto obsahuje pravý kámen z růžového křemene. Skládá se z přírodních prvků, jako je hořčík a železo, které jsou kyslíkem napomáhajícím při snižování zánětů a napětí v pokožce.

Benefity

 1. HLOUBKOVÉ SONICKÉ ČIŠTĚNÍ
  Čistí, odbourává nečistoty a olej z pórů při 9 600 vibracích za minutu. Včetně jedinečné mini hlavy pro těžko dostupná místa.
 2. RŮŽOVÝ KŘEMEN
  Obsahuje organické prvky jako železo a hořčík. Tyto prvky mají v sobě látky podporující kyslík, které pomáhají snižovat napětí a zánět pod a na pokožce.
 3. ACTIVEWARMTH TECHNOLOGIE
  Pomáhá pokožce hlubší vstřebávat a zvyšovat účinnost produktů jako ze sonických vibrací, tak i z tepla
 4. MĚKKÉ SILIKONOVÉ ŠTĚTINY
  Výkonná ultrazvuková čistící tyčinka se silikonovými štětinami dostatečně jemnými pro všechny typy pleti. Se 4 měnitelnými režimy
 5. VODĚODOLNÁ & DLOUHÁ ŽIVOTNOST BATERIE
  Umožňuje používat vaši ultrazvukovou čistící kartáč ve sprše. Až 60 použití před nabitím.
 6. LÉKAŘSKÝ SILIKON
  Pomocí hygienického lékařského silikonu je čistící přístroj antibakteriální, odolný vůči zápachu, vodotěsný a hypoalergenní. Hlavu čistícího kartáče nebudete muset nikdy měnit

 1. Opláchněte si obličej teplou vodou a naneste čistící prostředek na silikonové štětiny.
 2. Ultrazvukovou čistící kartáč opláchněte pod teplou vodou, poté ji zapněte (podržte tlačítko napájení po dobu 3 sekund) a stisknutím tlačítka M nastavte požadovanou rychlost.
 3. Pohybem hlavy kartáče krouživými pohyby očistěte celý obličej.
 4. Opláchněte obličej a vyčistěte ultrazvukovou čistící kartáč.
 5. Funkci vyhřívání růžového křemene zapnete poklepáním na vypínač a rozsvítí se červené světlo. Na vyhřátý kámen z růžového křemene a naneste výrobky péče o pleť.
 6. Celou tváří jemně masírujte zahřátým růžovým křemenem.

1x Ultrasonic Cleansing Wand with Activewarmth Technology

1x USB nabíjecí kabel

1x Manuál

1x Taška vyrobena ze sametového materiálu

Více inforamcí o tomto produktu najdete v tomto článku.

 

FaQs