Sada na bělení zubů

 

Naše nejsilnější sada pro bělení zubů. Dodává se se 3 našimi precizními rty nabitými našim extra pevným bělícím PAP gelem. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření.

 • Profesionální bělení již za 16 minut.
 • Žádná citlivost ani podráždění zubů.
 • Zařízení na bělení zubů s 24 LED diodami.
 • Zařízení stačí zapojit do svého mobilního telefonu.
Co je technologie modrého světla?

Zařízení na bělení zubů s 24 LED diodami, které poskytuje výjimečné výsledky bez kompromisů v oblasti pohodlí. Technologie modrého světla okysličuje náš PAP gel, čímž aktivuje jeho maximální bělící účinky. Bělení pomocí světla nezpůsobuje bolest a nepoškozuje zuby a zubní sklovinu.

Co je PAP formule?

Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů..

03 banner

LED Kit světlo je praktickým pomocníkem při bělení zubů, které je naprosto bezpečné as naším nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako u zubaře, zaručeně bez bolesti. 

Co obsahuje
 • 3 x Bělící pera 12-15 použití - 3 x 2ml
 • 1 x Inovativní náustek s 24 LEDkami
 • 3 x Připojovací porty (USB, Android, iPhone)
 • 1 x Manuál
 • 1 x Bělící stupnice
Jak používat?

Kruťte spodní částí pera, dokud nebudete vidět, jak se gel uvolňuje. Na přední stranu vyčištěných zubů naneste tenkou vrstvu gelu vyhýbejte se dásním. Vložte do úst LED světlo, připojte si jej ke svému chytrému telefonu, zapněte a nechte pracovat. Přístroj se po 16 minutách automaticky sám vypne. Používejte jednou za den po dobu 7 dnů, následně kúru opakujte po 6 týdnech.

Složení

Phthalimidoperoxycaproic Acid (PAP)
Vědecky ověřená složka pro bělení zubů, která je bezpečnou alternativou k peroxidu. Nemá žádné negativní vedlejší účinky během oxidace zubních skvrn, což umožňuje efektivní bělení bez bolesti a citlivosti zubů.

Hydroxyapatite (HAp)
Hydroxyapatit je hlavní složkou zubů. Formule PAP+ obsahuje syntetickou verzi, která nahrazuje minerály zpět do poškozených částí skloviny a to časem pomůže posílit a ochránit vrstvy zubů.

Potassium Citrate
Silná desenzibilizační složka, která pomáhá zmírnit již existující citlivost zubů. Přechází do zubu, aby poskytla nervům trvalou ochranu před bolestí a citlivostí.

Ingredience
Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, PhthalImidoperoxyca proic Acid (PAP), Hydroxylapatite (HAp), Pottasium Citrate, Carbomer, Cocos Nucifera Oil, Menthol, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Punica Granatum Seed Oil, Cranberry Seed Oil, Mica, Sodium Hydroxide, Aroma/ Peppermint Oil

Maximální výsledek bělení zubů.

Můžeme doručit do:
9.12.2022
SKLADEM
Kód: 104
1 475 Kč
Kategorie: Produkty

 

02 banner

Maximální výsledek bělení zubů.

Kompletně jsme přepracovali sadu na bělení zubů, abychom poskytli maximální účinky a pohodlí pro domácí LED světlo..

 

Zařízení na bělení zubů s 24 LED diodami, které poskytuje výjimečné výsledky bez kompromisů.

S naším nejsilnějším PAP bělícím gelem pro výsledky jako od zubaře, zaručeně bez bolesti. 

 

 

 

Máte otázky? Máme odpovědi

Jak funguje Teeth Whitening Led Kit?

Produkt se používá jednoduše, stačí si ho jen vložit do úst. Můžete ho připojit do svého Androidu nebo iPhone, kompatibilní je také s desktop zařízeními, které zapojíte pomocí běžného USB připojení. Jde o bezbolestnou a bezpečnou aplikaci vhodnou pro každého. Gel funguje v kombinaci s naším LED světlem a poskytuje výsledky za 16 minut.

Budu mít po použití Teeth Whitening Led Kit citlivé zuby?

Naše formule byla vyvinuta na jemné bělení zubů, aby nedošlo k poškození skloviny. Krásný bílý úsměv je u nás bezbolestný

Je Led Kit náustek voděodolný?

Ano, LED světlo je vodotesné. Náustok umyte pod chladem tečúcou vodou, tak aby sa voda nedostala na koncovku a následně utrite do sucha.

Můj LED náustek nefunguje?

Pokud vám nepomohl manuál, který máte v balení, doporučujeme následující postup:

 • zapojte zařízení Led Kit pomocí redukce k mobilnímu zařízení, odblokujte ho a zapněte
 • zařízení by mělo svítit 16 minut a pak se vypne
 • pokud postup nefunguje, odzkoušejte LED světlo na jiném zařízení
 • pokud ani tento postup není úspěšný, kontaktujte nás na kontakt@hellococo.cz, zařízení vyměníme za nové.
Jak často mám opakovat bělící kúru pomocí Led Kit?

Doporučujeme zařízení používat jedenkrát za den, ideálně večer. Nejlepšího účinku dosáhnete kombinací pěny nebo černého uhlí Hello Coco. Kúra by měla trvat jeden týden. Po 6 týdnech doporučujeme opakovat kúru.

Zpět do obchodu